Виготовлення та заміна лінз в окулярах


У якому випадку краще замінити лінзи:

 • У ваших улюблених окулярах подряпались чи тріснули лінзи, а вам було в них дуже зручно
 • Потрібно виготовити лінзи для окулярів за рецептом, а у вас є Нужно изготовить линзы для очков по рецепту, а у вас є оправа, яка вас влаштовує
 • Хочете поставити більш якісні брендові лінзи у свою оправу
 • Ви хочете окуляри з іншим типом лінз (покриттям)
 • Якщо набрид колір лінз в сонцезахисних окулярах

Якщо у вас є суніви щодо вибору лінз, я проконсультую вас по телефону чи в майстерні.

Як замовити/замінити лінзи у майстерні:

 1. Щоб виготовити чи замінити лінзи в окулярах для корегування зору, мені потрібен рецепт чи окуляри, в яких ви відчуваєте себе комфортно. Лінзи для сонцезахисних окулярів ви можете вибрати в майстерні
 2. Бажано привезти/відправити окуляри в майстерню, щоб я міг добре їх розгледіти. Але ви також можете відправити фотографії оправи на нашу сторінку в Facebook і зателефонувати мені для підтвердження заміни лінз
 3. Середній строк виготовлення/заміни лінз - від 2 днів до 3 тижнів (якщо рецепт на окуляри складний)
 4. Я повідомлю вам про готовність окулярів телефоном

У майстерні ви можете замовити лінзи таких брендів:

 • Carl Zeiss (Германія)
 • Rodenstock (Германія)
 • Essilor (Франція)
 • Corning (Франція)
 • HOYA (Японія)
 • Seiko (Японія)
 • JZO (Польща)
 • Dagas (Корея)
 • Pupil (Корея)
 • Optimix (Корея)

Якщо ви надаєте перевагу мінеральним лінзам, майстер зможе замінити скло у окулярах. Хоча більшість сучасних лінз зроблені з пластику і не поступаються склу в якості

Типи лінз, які ви можете вибрати:

Фотохромні лінзи (хамелеони)

У темний час доби чи у приміщенні фотохромна лінза не відрізняється від звичайних лінз без кольору, але при впливі на неї УФ променів, починає темніти. Причина цього ефекту - в особливому молекулярному складі таких лінз. Для людей з поганим зором - це можливість користуватися однією парою окулярів для корекції зору і захисту від сонця. Крім того, з такими лінзами значно підвищується "комфортність" зору. Треба пам'ятати, що фотохромні лінзи не затемнюються в засклених приміщеннях, в тому числі і в автомобілі. Виключенням є спеціальні фотохромні окуляри для водіїв.

Поляризаційні лінзи

Основною задачею поляризаційних лінз є захист ваших очей від яскравих відблисків. Добрими прикладами таких відблисків є відображення сонця від мокрого дорожнього полотна та, наприклад, відблиски від будь-якої скляної поверхні. Будь-які окуляри з поляризиційною лінзою є, водночас, і сонцезахисними, а також підвищують контрастність і чіткість зображення, що впливає на підвищення рівня комфорту для зору.

Лінзи з просвітлюючим покриттям (антиблік)

Просвітлююче покриття складається з декількох шарів, які розташовані перед лінзою. Таке покриття поглинає відблиски (згадайте, наприклад, "кола", які розповсюджуються від світла лампи), практично не відображають падаюче на них світло (ваші очі видно краще) і має властивості, які покращують якість зору.

Заміна лінз в окулярах - найкращий спосіб оновити ваші улюблені окуляри, якщо ви вже до них звикли

Лінзи з гідрофобним покриттям

Основна задача цього покриття - захист лінзи від води, жиру та пилу. Завдяки цьому покриттю будь-якій рідині, бруду чи пилу, складніше "утриматися" на окулярах. Воно також підвищує стійкість лінз до запотівання.

Лінзи із зміцнюючим покриттям

Зміцнююче покриття є стандартним для більшості лінз, зроблених з пластику. Воно робить лінзу більш міцною і стійкою до подряпин.

Лінзи з УФ-блокуючим покриттям

Це покриття підходить усім, тому що захищає від ультрафіолетових променів, які у великій кількості шкідливо не тільки для шкіри, але й для очей. Лінзи, зроблені з пластмаси мають захисні УФ-властивості навіть без нанесення захисного покриття.

Градієнтні лінзи

Щільність тонування зменшується до низу. Такі лінзи підходять водіям, тому що їх верхня частина захищають очі від сонечного проміння, а нижня пропускає більше світла, завдяки чому ви краще бачите приборну панель.

Прогресивні лінзи

Головний плюс прогресивних лінз у тому, що вони дозволяють добре бачити близько й далеко, як біфокальні, але не мають різкого переходу між двома зонами. При опусканні очей, ви бачите зображення через зону ближнього зору, а при погляді прямо - через зону дального зору.

Біфокальні лінзи

Біфокальна лінза - тип лінз, який створений для людей, яким необхідна корекція зору для різних відстаней. Ці лінзи замінюють дві пари окулярів, тобто дозволяють бачити далеко, а також читати і працювати з близько розташованими предметами. Мінус таких окулярів у різкому переході між зонами для зору.

Я не надаю послугу полірування лінз, тому що це негативно впливає на якісні характеристики лінзи

Контакти:


Київ
вулиця Гарматна, 2, 1 поверх
10 хвилин пішки від метро Шулявка
Дивитись на мапі


Мастерская по ремонту очков в Facebook

Графік роботи:

Пн-Пт: -
Сб-Нд: вихідні


Будь-ласка, залишайте свої відгуки
щодо роботи майстерні